INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Nga raporti me Tean te ndarja me Melisën, Andi i thotë të gjitha: Femra më seksi është…

Nga raporti me Tean te ndarja me Melisën, Andi i thotë të gjitha: Femra më seksi është…

Publikuar më: 13:30 19-06-2022

Andi ka folur së fundmi për jetën e tij private pas ndarjes nga Melisa, në një intervistë për “N’Zoom”. Ai tregoi se jeta e tij po shkon shumë mirë dhe se për momentin është i angazhuar vetëm me punë.

Gjatë intervistës Andi zbuloi dhe raportet me ish-konkurrentët e Për’puthen dhe cila prej tij është femra më seksi në Shqipëri.

Me cilën nga vajzat ke menduar të lidhesh prej vërteti?

Një që mendova se mund ta kisha lidhje prej vërteti, e provova dhe e krijova dhe ja ku jemi tani, ajo në punë të vet unë në punën time. Kështu erdhën gjërat, jeta nuk është gjithmonë drejt.

Çfarë është Tea për ty? Kë zgjedh mes Teas dhe Melisës?

 

Tea është një person që e kam njohur më përpara. Çdo njeri ka të mirat e veta dhe të këqijat e veta, por duke qenë se kam shpenzuar më shumë kohë, Melisën normalisht.

Si i ke raportet me ish-konkurrentët e Për’puthen?

Marrëdhënie të mira kam me ato që kam rstisur që të takohem e të njihem. Por nuk jam tip që ngjitem me të tjerët që i njoh dhe më njohin. Inat apo bllok nuk kam asnjë.

A je tradhtuar ndonjëherë?

Nuk jam tradhtuar kurrë. Marrëdhënia varet nga shumë gjëra.

Kush është femra më seksi në Shqipëri?

Melinda Ademi.

 

Article Logic
Execution time: 0.0025479793548584