INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Në një lidhje me Young Zerkën?! Reagon për herë të parë Kiara Tito: Kur do vijë kjo…[FOTO]

Në një lidhje me Young Zerkën?! Reagon për herë të parë Kiara Tito: Kur do vijë kjo…[FOTO]

Publikuar më: 12:29 17-11-2020

Gjatë ditëve të fundit, është përfolur në media se moderatorja Kiara Tito është në një lidhje me këngëtarin Young Zerka. Gjithçka nisi kur dyshja të ftuar në “Shiko kush luan” publikuan disa foto bashkë në Instastory dhe bënë të ditur se ishin ‘date-i’ i njëri-tjetrit.

Më pas zëra pranë çiftit thanë se mes tyre mund të ketë lindur një romancë, por gjithsesi ende asnjë gjë nuk është konfirmuar.

Ndërkohë Kiara është pyetur nga fansat për thashethemet që po qarkullojnë.

“Çthonë kështu për ty dhe Zerkën”

“E pra çbëhët kështu, kur do vijë kjo e shtuna”, përgjigjet Kiara duke nënkuptuar kështu se të shtunën do merret vesh gjithçka sa i takon raportit mes tyre.

kiara.jpg

Article Logic
Execution time: 0.017060041427612