INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ndarja nga Cheryl? Jean akuzon producentin Simon Cowell

Ndarja nga Cheryl? Jean akuzon producentin Simon Cowell

Publikuar më: 15:30 31-07-2016

E ndërkohë që Liam Payne dhe Cheryl po përgatisin një këngë dashurie, në skenë kanë dalë ish-bashkëshorti i Cheryl, Jean Bernarrd Fernandez-Versini dhe Simon Cowell. Jean vjen me akuzën se X Factor ka pasur një ndikim negativ në martesën e tij me Cheryl.  Ai thotë se Simon e ka këshilluar anëtaren e jurisë së X Factor, Cheryl që mos ta marrë atë gjatë xhirimeve të programit pasi bërtiste shumë dhe i shpërqendronte. 

Mirëpo Cowell i ka mohuar këto fjalë, duke thënë se nuk ka të bëjë fare me këtë histori, por ka shprehur simpatinë e tij, për çiftin Payne-Cheryl, duke theksuar se ata duken shumë të lumtur bashkë.

Article Logic
Execution time: 0.011281967163086