INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Hakmarrja shërbehet e ftohtë: Këngëtarja e njohur bën xheloz të dashurin, shoqërohet me… [FOTO]

Hakmarrja shërbehet e ftohtë: Këngëtarja e njohur bën xheloz të dashurin, shoqërohet me… [FOTO]

Publikuar më: 12:55 09-03-2018

Marrëdhënia e tyre ka marrë një vëmendje të veçantë së fundmi pasi është folur se janë në krizë.

Flitet se një nga arsyet ka qenë afrimiteti më tepër seç duhet Liam Payne me Rita Orën gjatë performancave që bënin bashkë me këngën në bashkëpunim.

rita-ora-liam-payne-for-you-1.jpg

Si duket partneres së tij, Cheryl Cole i ka ardhur në majë të hundës dhe ka vendosur të hakmerret. 34 vjeçarja është shfaur në foto me aktorin zemërthyer Tom Hardyn.

-640-0-5aa236eae66bf.jpg

 

 

-640-0-5aa236ec38214_1.jpg

Pozimet e saj edhe me figura të njohura janë shumë të pakta prandaj kjo është intepretuar si një mënyrë e 34 vjeçares për ta bërë xheloz të dashurin e saj 24 vjeçar. Thua vallë të jetë bërë xheloz Liam pas kësaj fotoje?

84136827-00a0-4701-b753-12a1de2a2d6e---0.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0053339004516602