INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Natalie Portman promovon buzëkuqin e markës së njohur

Natalie Portman promovon buzëkuqin e markës së njohur

Publikuar më: 14:11 06-09-2016
Aktorja Natalie Portman, pasi ishte  faqen e parë të revistës “Modern Luxary”, në numrin e ri të muajit shtator, për të folur mbi projektin e saj të parë si regjisore, tani e shohim të promovojë edhe buzëkuq.
Bëhet fjalë, për reklamën e saj më të re, të buzëkuqit të firmës së njohur Dior. Ajo duket tërheqëse dhe shkëlqen me bukurinë e saj. Natalie, ka realizuar një insert të shkurter publicitar, për ta sjellë në mënyrën më të mirë për të gjithë linjën e re të buzëkuqëve të markës botërore Dior. Portman, nuk zhgënjen asnjëherë!
 
Article Logic
Execution time: 0.0046231746673584