INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na la me gojë hapur të gjithëve nga vokali i saj! Albana Osmani bën duet me Bebe Rexhën [VIDEO]

Na la me gojë hapur të gjithëve nga vokali i saj! Albana Osmani bën duet me Bebe Rexhën [VIDEO]

Publikuar më: 09:48 27-06-2019

Albana Osmani prej vitesh tashmë është kthyer në një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, moderatorja ka postuar një video në rrjetet e saj sociale, ku shihet duke bërë një duet me këngëtaren e famshme shqiptare Bebe Rexha. Moderatorja shfaqet së bashku me Beben teksa këndojnë të dyja këngën e Bebes “In the name of love”.

Dueti i tyre shfaq një tjetër talent të moderatores, e cila është një fanse e madhe e muzikës së Bebe Rexhës. Kjo është hera e parë që moderatoren e shikojmë si një këngëtare dhe nuk qenka aspak keq, madje na befasoi me vokalin e saj.

 

Article Logic
Execution time: 0.003680944442749