INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Na bëri lëmsh të gjithëve! Adrola Dushi sqaron një herë e mirë lidhjen me modelin [FOTO]

Na bëri lëmsh të gjithëve! Adrola Dushi sqaron një herë e mirë lidhjen me modelin [FOTO]

Publikuar më: 12:19 21-08-2019

Adrola Dushi është një prej modeleve shqiptare më të suksesshme, e cila prej vitesh po e zhvillon karrierën e saj SHBA. Në vitin 2012 ajo mori kurorën e më të bukurës duke u zgjedhur Miss Universe dhe që prej asaj kohe karriera e saj ka njohur vetëm suksese.

Ajo është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me të gjithë ndjekësit e saj foto dhe video të ndryshme si nga jeta e saj profesionale po ashtu dhe nga ajo private.

Pas ndarjes nga bashkëshorti, u fol se ajo është në lidhje me një model të quajtur Pavllo.

640-0-5d15be0ed8ad0.jpg

Ditën e djeshme modelja ka publikuar një foto me Pavllon duke e shgoqëruar me një shkrim:

“Pavllo im”- ka shkruar Adrola me dashuri.

-640-0-5d5c6657eae0a_1.png

Pas këtij postimi nuk kanë reshtur komentet e fansave të cilët kanë shkruajtur komente mjaft pozitive duke i uruar për lidhjen e tyre, mirëpo i menjëhershëm ka qenë reagimi i Adrolës lidhur me këto komente.

Modelja e njohur ka ndryshuar menjëherë përshkrimin e fotos dhe ka shkruar:

“Pavllo im...miq deri në fund”- duke na lënë pë të nënkuptuar kështu se mes tyre nuk ka asnjë lidhje, por ata janë thjeshtë miq.

-640-0-5d5d16cc69d88.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036628246307373