INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mund t’i thonë që ka patur FAT, por TAYNA zbulon çfarë fshihet pas suksesit të saj! [FOTO]

Mund t’i thonë që ka patur FAT, por TAYNA zbulon çfarë fshihet pas suksesit të saj! [FOTO]

Publikuar më: 10:36 18-05-2020

Tayna është një nga reperet më të njohura shqiptare, e cila këto kohë ka qenë shumë aktive me postime të ndryshme në rrjetet sociale. Së fundmi, Tayna ka ndarë një shprehje motivuese në Instastory-n e saj për të gjithë ndjekësit, duke treguar rrugëtimin e saj drejt suksesit. Nëpërmjet këtij postimi, Tayna ka lënë të nënkuptohet se shumë njerëz mund të mendojnë se ajo ka pasur thjesht fat, por se në fakt, prapa suksesit fshihet një punë e madhe. “Vepro në heshtje në mënyrë që kur ata të të shohin do pyesin kur, ku, si, ti e bërë. Ti duhet të kujtosh që bekimet e tua nuk janë për këdo. Dhe atëherë ata do të thonë ‘ajo është thjesht me fat’  dhe do luajnë viktimën sepse është më komode”, ka shkruar Tayna. 

MAKING.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0026180744171143