INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
I zbuluan partnerin, FIFI hap zemrën në rrjetet sociale: Më ka bërë të kuptoj që…[FOTO]

I zbuluan partnerin, FIFI hap zemrën në rrjetet sociale: Më ka bërë të kuptoj që…[FOTO]

Publikuar më: 10:33 18-05-2020

Pak kohë më parë u zbulua se partneri i Fifit, për të cilin këngëtarja ka folur në shumë emisione duke mos e zbuluar identitetin e tij, quhet Xhuljo. Së fundmi ajo ka folur me zemër të hapur për ndjenjat e saj, duke zbuluar se është dashuruar në kohën e gabuar.

Në një intervistë me ndjekësit në Instastory, Fifi iu ka kthyer përgjigje për pyetje nga më të ndryshmet, duke prekur dhe jetën private. “A je dashuruar në njeri të gabuar?”, është pyetur këngëtarja. “Jo, jam dashuruar në të duhurin në kohën e gabuar”, është përgjigjur Fifi.

fff.jpg

 

Po ashtu këngëtarja ka folur dhe rreth çështjes së lëndimit, duke treguar se lëndimi e ka bërë të kuptojë sa e rëndësishme është vetja. “M’ka bo me kuptu sa e rëndësishme është vetja! M’ka bo me kuptu që s’ja vlen 1 sekond me humb për diçka ose dikë që nuk të ka vlerësu kurrë!”, është shprehur ajo.

get.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035769939422607