INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët, por William Levy, ''fiksimi'' i shumë femrave, i shkruan aktores së njohur SHQIPTARE! [FOTO]

Mos e besoni po deshët, por William Levy, ''fiksimi'' i shumë femrave, i shkruan aktores së njohur SHQIPTARE! [FOTO]

Publikuar më: 13:29 16-03-2020

Vite me parë telenovelat meksikane kanë pasur kulmin e suksesit në Shqipëri. Aktorët e tyre u kthyen në të preferuarit e çdokujt dhe kudo dëgjoje të flitej për ta.

E një ndër aktorët që pëlqehej më shumë ishte pikërisht William Levy, partneri i Elizabeth Gutierrez. Një ndër filmat e çiftit në fjalë e ka publikuar në Instagram aktorja e njohur shqiptare Delinda Disha e cila i ka etiketuar dhe gjejeni çfarë, Levy i ka kthyer përgjigje.

“Saludos”, ka shkruar William në ‘Instagram-in’ e Delindës, duke e përshëndetur për postimin e saj në ‘Instastory’.

Delinda e ka ndarë menjëherë këtë moment në llogarinë e saj në rrjetet sociale, duke mos i fshehur emocionet e përgjigjes së aktorit të njohur kubanez, William Levy.

arkug.png

Article Logic
Execution time: 0.0034029483795166