INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Analia’ poston foton e djalit të saj ‘copy-paste’ si William Levy, por fansat bëhen lëmsh. Reagon aktorja: Jooo... [FOTO]

‘Analia’ poston foton e djalit të saj ‘copy-paste’ si William Levy, por fansat bëhen lëmsh. Reagon aktorja: Jooo... [FOTO]

Publikuar më: 18:01 23-05-2018

Ajo është një ndër aktorët më të mira latine dhe ka fituar mjaft çmime të rëndësishme gjatë karrierës së saj si aktore. Me filmin “El rostro del Analia”, Elizabeth Gutierres arriti kulmin e saj ndërsa tani është një biznesmene shumë e zonja. Por përpos fatit të saj në karrierë ajo që shumë vajza e kanë zili është se ka pranuar e një ndër yjeve më të kërkuar latin, aktorin William Levy.

Nga kjo dashuri dyshja kanë edhe dy fëmijë, Kailey dhe Christopher. Ata të dy janë shumë të famshëm në rrjete sociale por ngjashmëria e djalit, Chris dhe William është vërtet e madhe. Në postimin e fundit ku Elizabeth ka postuar foton e të birit, shumë persona janë ngatërruar pasi si shprehet se kur sheh te birin i duket nje burre i vertete dhe si ‘hashtag’ ka #19. Ndërkohë ai duket më i vogël, por shumë janë habitur kur panë numrin. Një komentuese e befasuar i shkruan: “Ai është 19!!!”, ndërkohë Elizabeth duke parë se shumë janë ngatërruar, i ka kthyer kështu: “Joooo hahat jo kaq shpejt, të lutem ai është 12. Numri 19 është numri në baseball i tij.”/intv.al/

128e0791-e231-4b3f-add7-c2f92f8102b3.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0073680877685547
    array(1) { ["section"]=> string(116) "analia-poston-foton-e-djalit-te-saj-copy-paste-si-william-levy-por-fansat-behen-lemsh-reagon-aktorja-jooo-foto-59355" }