INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mos e besoni po deshët, por këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në INSTAGRAMIN e Kylie Jenner

Mos e besoni po deshët, por këngëtarja e njohur shqiptare përfundon në INSTAGRAMIN e Kylie Jenner

Publikuar më: 19:31 26-01-2023

Kylie Jenner ka një mikeshë shqiptare dhe ajo është këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj, vajza e Albërie Hadërgjonajt. Vajzat janë parë së fundmi bashkë në një foto të mikut të tyre të përbashkët, grimierit Ariel.

Ariel shihet duke pozuar në mes të Kylie-t dhe Anxhelinës duke etiketuar të dyja, por kjo nuk është hera parë që vajzat shihen bashkë.

Kur Ariel kishte ditëlindjen, Kylie dhe Anxhelina ishin të ftuara e madje këngëtarja shqiptare u shfaq në videon e postuar nga miliarderja.

15ee8e94-01ca-425e-a5a5-e04ff1f2595f.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034761428833008