INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Monika Kryemadhi një këshillë për të vetët, mos ''e hani'' presionin e ndërkombëtarëve

Monika Kryemadhi një këshillë për të vetët, mos ''e hani'' presionin e ndërkombëtarëve

Publikuar më: 16:42 20-02-2019

Monika Kryemadhi ju ka kërkuar deputetëve t’i qendrojnë fort presionit ndërkombëtar lidhur me vendimin për djegien e mandateve.

360grade.al raporton se në mbledhje, ku kanë marrë pjesë edhe disa koordinatorë, është diskutuar edhe për protestën që do të mbahet nesër.
Deri tani organizatorët e LSI janë lajmëruar se njerëzit duhen mbledhur para parlamentit dhe deri në një njoftim të dytë, përgatitjet duhet te vazhdojnë.
Tërthorazi, Kryemadhi i ka këshilluar deputetët qe të bëjnë kujdes me deklaratat dhe të jenë unison, madje mos të ndiktohen lëvizjet as nga Meta.

Article Logic
Execution time: 0.0035429000854492