INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trondit Monika Kryemadhi, do bëhem ''kamikaze'' dhe do marr Ramën me vete

Trondit Monika Kryemadhi, do bëhem ''kamikaze'' dhe do marr Ramën me vete

Publikuar më: 23:27 07-02-2019

Monika Kryemadhi ka bërë një deklaratë tronditëse mbrëmjen e sotme, teksa është e ftuar në emisionin 'Të paekspozuarit'.

Kryetarja e LSI, duke folur për të ardhmen e vendit tha nëse ikja e saj i hap rrugën Shqipërisë, ajo do të behët kamikaze, por do të merrte dhe Ramën me vete.

'Unë do bëhem kamikaze. Unë jam e gatshme që nëse ikja ime do ti hapi rrugën Shqipërisë, unë do bëhem kamikaze. Do bëhem e do marr me vete Ramën', u shpreh Kryemadhi.

 

Article Logic
Execution time: 0.0082190036773682