INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Modelja seksi pranoi lidhjen me këngëtarin, por kjo se ndaloi Robertin dhe Norën të bëjnë këtë gjë [FOTO]

Modelja seksi pranoi lidhjen me këngëtarin, por kjo se ndaloi Robertin dhe Norën të bëjnë këtë gjë [FOTO]

Publikuar më: 15:28 28-02-2020

Në shtator të vitit që shkoi mediat ngritën dyshimet për një lidhje të Robertit me modelen Jessica Kadiu, por këto zëra këngëtari i mohoi menjëherë në një intervistë të dhënë pak kohë më pas. Mirëpo e vërteta është ndryshe, pasi ata të dy kanë qenë të lidhur dhe këtë e konfirmoi vetë modelja përmes një statusi në instagram që shkaktoi zhurmë në rrjetet sociale. Ajo tha se ishte e lidhur me Robertin dhe se shpresonte që të riktheheshin sërish bashkë, ndërsa deklaroi se ende e donte.

Mirëpo, Roberti që është një person publik dhe gjithmonë ka folur mbi aspektet e jetës së tij private, ka zgjedhur të heshti në këtë rast dhe nuk ka bërë asnjë deklaratë, ashtu edhe Nora. Në Instastory ai ka bërë njoftime mbi koncertet e rradhës, ku i fundit është një në të cilin do këndojë me Nora Istrefin.

Pra Nora dhe Roberti do të këndojnë në të njejtin ambient!

frig.png

Article Logic
Execution time: 0.0028409957885742