INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Minj në Parlament, deputetët ia mbathin…[VIDEO]

Publikuar më: 13:15 13-12-2018

Tensione janë regjistruar në godiën e parlamentit në Kolumbi.

Dhe jo për shkak të përplasjeve mes deputetëve por për shkak të minjve, të cilët pushtojnë sallën.

Brejtësit, një simbol i korrupsionit në vend, u hodhën në sallë nga zona e rezervuar për publikun.

Deputetët nisën të largoheshin të frikësuar. Brejtësit u liruan pasi senatorët ishin gati për të diskutuar nëse do të shkrakonin një magjistrat të akuzuar për korrupsion.

Seanca pleanare u ndërpre ndërsa ende nuk bëhet me dije se cili është personi që hodhi minjtë.

Article Logic
Execution time: 0.0035409927368164