INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Mësoni situatën e biznesit në vend [VIDEO]

Publikuar më: 16:23 03-02-2017

Çfarë thonë të dhënat për hapjen e bizneseve të reja në Shqipëri?
Në fakt shumë biznese janë hapur po dhe shumë të tjera janë mbyllur. Vetëm në dy vjet janë hapur rreth 49  mijë sipërmarrje të reja nga të cilat një pjesë kanë qënë të paregjistruara. Ndërsa në një vit janë mbyllur afro 3000 nga to.
Për më shumë informacion ndiqni kronikën e In News…

Article Logic
Execution time: 0.0024869441986084