INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Mesazhi origjinal i qytetarit për NATO-n [FOTO]

Mesazhi origjinal i qytetarit për NATO-n [FOTO]

Publikuar më: 10:35 30-03-2019

Dje u shënua 10-vjetori i anëtarësimit të Shqipërisë në NATO. Në sheshin “Nënë Tereza” u organizua një ceremoni ku të pranishëm ishin përfaqësues të vendeve anëtare dhe ushtarakë.

Por jo e gjithë dinamika e ngjarjes u pa në televizion.
Një qytetar në një formë origjinale i çoi mesazh përfaqësuesve të NATO-së që morën pjesë dje në ceremoni.
Ai i ka kërkuar NATO-s ta çlirojë Shqipërinë nga kryetarët e partive.

cliro_shqiptaret_nga_kryetaret.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003446102142334