INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Shqipëria 10-vite në NATO/ Protestuesi ka një mesazh për aleancën: Çliro shqiptarët nga...[FOTO]

Shqipëria 10-vite në NATO/ Protestuesi ka një mesazh për aleancën: Çliro shqiptarët nga...[FOTO]

Publikuar më: 12:35 29-03-2019

Shqipëria feston sot 10-vjetorin e anëtarësimit në NATO, ndërsa në kryeqytetin shqiptar ndodhen përfaqësues të 29 vendeve anëtare. Prej orës 11:00 në sheshin “Nënë Tereza” po zhvillohen aktivitete të ndryshe, parakalime të mbi 2500 ushtarakëve, mbi 100 mjete ushtarake dhe helikopterë.

Në këtë ditë të shënuar për Shqipërinë sërish vjen një mesazh nga një protestues.

Me një tepsi mbi kokë, ai mban mbi duar edhe një pankartë në të cilën shkruante ''NATO çliro shqiptarët, nga kryetarët''.

protei.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0018470287322998