INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Menduat se shpëtuat nga shiu?! Ja çfarë do ndodhi me motin duke nisur nga nesër

Menduat se shpëtuat nga shiu?! Ja çfarë do ndodhi me motin duke nisur nga nesër

Publikuar më: 18:35 24-11-2018

Pas dy ditëve me diell, lidhur me motin vijnë lajme të këqija. Duke nisur nga dita e nesërme do të kemi rënie temperaturash dhe rrebeshe shiu në të gjithë vendin.

Sa i përket temperaturave ato do të fillojnë të ulen nga dita e diel, duke prekur uljen më të madhe ditën e enjte. Ndërkohë që pas të premtes pritet sërish hapja e kohës si dhe një ngritje të lehtë temperaturash.

Ja parashikimi i Motit:

motiii.png

Article Logic
Execution time: 0.0035021305084229