INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
MEMO ose JAMAÇ, i bashkohet ''La Casa de Papel'' në rolin e ''Stambollit''?! Zbulohet e vërteta! [FOTO]

MEMO ose JAMAÇ, i bashkohet ''La Casa de Papel'' në rolin e ''Stambollit''?! Zbulohet e vërteta! [FOTO]

Publikuar më: 14:04 12-04-2020

Nga Içerde, duke vazhduar më pas tek Cukur e së fundmi edhe me performancën e tij në filmin “Mrekullia në Qelinë 7” duket se aktorin do ta shohim edhe më tutje në Netflix.

Pas një super performance në këtë film i cili u bë një ndër filmat më të shikuar në “Netflix” duket se producentët e kësaj kompanie si dhe serialit të famshëm “La Casa de Papel” kanë menduar për ta sjellë si një “freski” aktorin turk.

Sipas raportimeve të fundit nga mediet turke, flitet Aras Bulut do të vijë në sezonën e 5-të duke i dhënë jetë personazhit me emrin “Istanbul”, pas një oferte të marrë nga “Netflix”.

KELT.png

 

Sigurisht që interesi ishte i madh dhe ky lajm u shpërnda menjëherë nga fansat e aktorit, por gazetari i njohur turk ua ka prerë pak shpresat mbështetësve të “Memo”.

Pretendimet për pjesëmarrjen e Aras Bulut në sezonin e 5-të të La Casa de Papel i hodhi poshtë Mustafa Kiliç, i cili përmes një postimi në Instagram, tha se kompania menaxheriale e aktorit ka thënë se lajmet nuk janë të vërteta.

View this post on Instagram

ARAS BULUT İYNEMLİ'YE NETFLİX'TEN TEKLİF İDDİASI! İçerde, Çukur dizisinden sonra 7. Koğuştaki Mucize filmindeki başarılı performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Aras Bulut İynemli'ye bomba bir teklif geldiği iddia edildi. Netflix'te yayınlanan 7. Koğuştaki Mucize filmi en çok izlenenler listesine girmeyi başardı. Aldolftay'ın haberine göre La Casa de Papel dizisinin 5. Sezonu için Aras Bulut İynemli'ye teklif götürdü. İddialara göre İynemli, LCDP 5. Sezonunda İstanbul karakteriyle diziye dahil olacağı söyleniyor... Bu iddia üzerine oyuncunun Menajerlik şirketine ulaştım. Menajerlik şirketi haberin doğru olmadığını söyledi. #dizihaberleri #arasbulutiynemli #dahaneler #mustafakılıç #çukur #netflixturkiye #netflix #lcdp4 #lcdp5 #lacasadepapel

A post shared by Mustafa Kılıç️ (@mustafakiliconline) on

Article Logic
Execution time: 0.0038578510284424