INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me videon emocionuese, Kiara dhe Luizi konfirmojnë se do të bëhen prindër!

Me videon emocionuese, Kiara dhe Luizi konfirmojnë se do të bëhen prindër!

Publikuar më: 15:36 22-11-2023

Nuk ka më vend për dyshime! Luizi dhe Kiara janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe është një vajzë.

‘Frymë’, titullohet kënga e sapo publikuar në ‘Youtube’ nga Luizi, ku tregohen me detaje momentet emocionuese të çiftit pasi marrin vesh lajmin e ëmbël. Në të shihet teksa Kiara, përkëdhel barkun e rrumbullakosur, ndërsa Luizi feston me testin e shtatzënisë.

Po ashtu çifti kanë zbuluar pamje nga festa e ‘baby gender reveal’, ku shihen pranë të afërmve të tyre duke festuar. Me lot gëzimi, Kiara dhe Luizi sapo na konfrmuan njëherë e mirë lajmin e ëmbël për bebushen e tyre të parë që do të vijë në jetë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0030970573425293