INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kunjat e Olta Gixharit për këngën e Luana Vjollcës, ja si i përgjigjet këngëtarja

Kunjat e Olta Gixharit për këngën e Luana Vjollcës, ja si i përgjigjet këngëtarja

Publikuar më: 14:33 22-11-2023

Aktorja Olta Gixhari gjatë episodit të kaluar të “Dancing With The Stars Albania” ka ironizuar moderatoren Luana Vjollca. Pas performancës së Gracianos dhe Atalantës me këngën Gasolina, Olta iu tërheq vëmendjen duke thënë se ka këngë shqiptare më të bukrua se Gasolina dhe vë këngën “Benzina“ të Luana Vjollcës si një kunj për moderatoren.

Por kjo e fundit i është përgjigjur kunjave të aktores duke publikuar një video ku shfaqet duke kërcyer me këngën e saj Benzina duke e quajtur hitin e momentit.

Kujtojmë se moderatorja Luana Vjollca shpesh është kritikuar për këngët e saj, por vetë ajo e ka shpejguar se këtë e bën thjesht për pasion dhe për të përmbushur një nga ëndrrat e nënës së saj.

 

Article Logic
Execution time: 0.0035490989685059