INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me Mozzik ose jo, LOREDANA paska bërë namin në këtë vend! [FOTO]

Me Mozzik ose jo, LOREDANA paska bërë namin në këtë vend! [FOTO]

Publikuar më: 18:34 04-12-2020

Duket se 2020 ka qenë viti i Loredanës dhe ky fakt nuk ka dyshim. Reperja e njohur po vazhdon të arrijë suksese të pandalshme në çdo sferë të jetës. Ajo kohëve të fundit ka fituar disa çmime, “Swiss Award 2020”, “Mtv Award 2020” dhe së fundmi “Youtube Top Artist 2020”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë reperja në Instagram, duke falënderuar mbështetësit e saj për fitoren.

Loredana gjithashtu ka publikuar pjesën e parë të dokumentarit pak kohë më pare, i cili rezultoi të ishte një sukses i madh. Pjesë e këtij dokumentari është edhe Mozzik e si rrjedhojë fansat janë bindur plotësisht që ajo dhe reperi i njohur janë ribashkuar.

Article Logic
Execution time: 0.0038630962371826