INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me këto FOTO që publikoi MOZZIK, me siguri edhe Loredana është dakord që Hana është kopje e reperit!

Me këto FOTO që publikoi MOZZIK, me siguri edhe Loredana është dakord që Hana është kopje e reperit!

Publikuar më: 17:08 05-04-2020

Loredana dhe Mozzik prej disa muajsh i kanë ndarë rrugët me njëri-tjetrin, por nuk e kanë fshehur mundësinë që në një të ardhme ata mund të kthehen sërish bashkë.

Edhe pse të ndarë, dy artistët e talentuar i mban bashkë vogëlushja e tyre, Hana. Të dy këngëtarët ndajnë shpesh foto e video nga më të ndryshme të bukuroshes së vogël e cila jeton me Loredanën. Së fundmi Loredana ka postuar disa imazhe shumë të bukura të vajzës së saj, imazhe të cilat ia ka dërguar edhe Mozzikut i cili s’ka hezituar t’i postojë në Instagram.

iPiccy-collagett.jpg

 

Mirëpo reperi ka publikuar edhe dy foto të tij kur ishte i vogël si për të na treguar se Hana është një kopje e të atit dhe me siguri për këtë Loredana s’ka më të voglin dyshim pasi fotot flasin vetë.

ziki.png

Screenshot.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0026171207427979