INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Po flirton me ndonjë? Nga karantina, ENCA tregon publikisht se si duhet të jetë i dashuri i saj: Dua të lidhem virtualisht…[FOTO]

Po flirton me ndonjë? Nga karantina, ENCA tregon publikisht se si duhet të jetë i dashuri i saj: Dua të lidhem virtualisht…[FOTO]

Publikuar më: 16:08 05-04-2020

Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte diten e djeshme në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si po i kalon ditët në karantinë. Gjatë intervistës, Dojna Mema e pyeti Encën nëse po flirton me ndonjë djalë aktualisht dhe këngëtarja u përgjigj se është në kërkim.

“Dua të lidhem virtualisht, kush është i interesuar, duhet të jetë mbi 1.90 i gjatë, me shpirt artistik, me sens humori, të di gjuhë të huaja, që ka qenë në çdo shtet të botës”, u shpreh Enca duke qeshur e më pas shtoi se për këto kushte po bënte shaka.

 

DBE.png

Article Logic
Execution time: 0.0031099319458008