INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të ndarë, por LOREDANA i dërgon MOZZIK-ut këtë video të ëmbël të vajzës! [VIDEO]

Të ndarë, por LOREDANA i dërgon MOZZIK-ut këtë video të ëmbël të vajzës! [VIDEO]

Publikuar më: 13:25 03-04-2020

Loredana Zefi e Mozzik ka një kohë që i kanë ndarë rrugēt. Mirëpo ata gjithmonë do t’i mbajë në kontakt vajza e tyre Hana dhe këtë na e kanë treguar sa herë iu është dhënë mundësia. Në këto ditë izolimi, Mozzik ndodhet në Kosovë, ndërsa Loredana në Zvicër. Por për të mos e ndjerë shumë mungesën e vajzës, siç duket reperja e talentuar i dërgon video e foto ish-partnerit të saj.

zikus.png

 

Pasi ka publikuar një kolazh fotosh me vajzën e tij kur ishte më e vogël, Mozzik ka ndarë me ndjekësit në Instagram një video të Hanës duke thënë “babi”.

 

Siç mund të kuptohet, këtë video ia ka dërguar Loredana pasi vajza mban veshur të njejtat rroba që ka në këtë foto të postuar nga e ëma e saj.

rushi.png

Article Logic
Execution time: 0.0032570362091064