INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Me këmbët përpjetë, deputetja që çmendi Parlamentin ‘thyen’ protokollin! [FOTO]

Me këmbët përpjetë, deputetja që çmendi Parlamentin ‘thyen’ protokollin! [FOTO]

Publikuar më: 10:32 23-07-2019

Kohët e fundit është kthyer në një ndër personazhet që komentohet gjatë për pamjen e saj dhe stilin që ka në të veshur dhe e kemi fjalën për deputeten e Parlamentit të Kosovës, Dude Balje.

Së fundmi, Dude ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një foto ku na ka prezantuar bashkëshortin e saj në plazh, i cili ka marr të gjithë vëmendjen e publikut pasi ai ka ngritur njërën këmbë përpjetë dhe e ka mbështetur tek supi Dudes.

Siç duket Dude ka vendosur të lë pak mënjan statusin serioz dhe të argëtohet duke bërë foto humoristike me bashkëshortin e saj.

collage657879889.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0038800239562988