INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'Lotët nuk po më pushojnë'/ Pas bujës së divorcit me Besin, çfarë ndodhi me Xhensila Myrtezaj?

'Lotët nuk po më pushojnë'/ Pas bujës së divorcit me Besin, çfarë ndodhi me Xhensila Myrtezaj?

Publikuar më: 15:32 04-06-2024

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është shndërruar padiskutim në një ndër emrat më të përfolur të momentit dhe sigurisht që cdo lëvizje e saj tashmë përbën një lajm.

Ndërkohë që kryeartikujt e mediave rozë janë pushtuar me lajmin e divorcit të saj me bashkëshortin Bes Kallaku, Xhensila vijon të jetë e fokusuar në punën e saj si edhe në rritjen e dy fëmijëve, Ajka dhe Amen.

Artistja e njohur ndan shpesh herë në rrjetet sociale teksa kalon momente të ëmbla më fëmijët e saj, ashtu sic ka bërë edhe sonte.
Xhensila ka publikuar në “Instastory”, një video ku shihet teksa është duke i lexuar një përrallë Amen, që mesa duket është një personalizim për këngëtaren dhe djalin e saj.

Dhe mesa duket kjo përrallë, e titulluar “Amen dhe Mami”, e ka përlotur artisten, e cila bashkangjitur videos ka shkruar:
“Lotët nuk po më pushojnë. Më emocionuat pa fund”.

Article Logic
Execution time: 0.0032639503479004