INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lorik Cana bën GAFËN që s’i falet për këngëtaren SHQIPTARE, shihni si e korrigjon Bebe Rexha! [FOTO]

Lorik Cana bën GAFËN që s’i falet për këngëtaren SHQIPTARE, shihni si e korrigjon Bebe Rexha! [FOTO]

Publikuar më: 16:46 30-03-2019

Bebe Rexha ka publikuar një video ditën e sotme ku shfaqet duke ecur në rrugë dhe dikush e pyet se si quhet. Bebe i përgjigjet duke u kthyer dhe duke i treguar emrin e saj të artit të formuar me tollumbace.  Ish-kapiteni i Shqipërisë, Lorik Cana e ka pyetur “mos doje të thoje Blerta” dhe vendosi një emoji të flamurit shqiptar.

Por Loriku ia shkroi emrin gabim dhe Bebe iu përgjigj duke shkruar “Bleta” dhe më pas ish-mbrojtësi i suksesshëm u përpoq të rregullonte “gabimin” pasi i komentoi sërish: Bleta, jemi krenarë për ty!!! Shuuumë!”.

blet.jpg

bebecana.png

Article Logic
Execution time: 0.0097160339355469