INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana sapo “thumboi” Mozzik-un? Reperja habit me postimin e fundit

Loredana sapo “thumboi” Mozzik-un? Reperja habit me postimin e fundit

Publikuar më: 14:27 30-12-2021

Bënë bujë me ribashkimin e tyre por nuk zgjati shumë. Mozzik dhe Loredana, të cilët kanë dhe një vajzë bashkë, janë ndër personazhet më të komentuar të showbizzit. Pasi u ribashkuan, ata ishin të pandashëm me njëri-tjetrin, ndërsa punuan dhe për një album të përbashkët, No Rich Parents.

Ndërsa po shijonin suksesin e këtij albumi, nisi të përflitej se janë ndarë sërish. Ishte vetë Loredana e cila konfirmoi se i kanë dhënë fund sërish marrëdhënies së tyre, duke thënë se nuk mund të mbanin një lidhje të shëndetshme dhe se kanë mbetur miq për hir të vajzës së tyre. 

Por së fundmi, reperja ka tërhequr vëmendjen me një postim që ka bërë në Instastory. Ajo ka publikuar një thënie ku shkruhet: “I dashur 2022 jo më njerëz fals, të lutem”. Të jetë ky një “thumb” për ish partnerin e saj?

270154973_121437207038418_6253575502674689445_n-640x1137.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034170150756836