INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Antonela flet për herë të parë pas daljes nga Big Brother VIP: Mua më...

Antonela flet për herë të parë pas daljes nga Big Brother VIP: Mua më...

Publikuar më: 15:35 30-12-2021

Antonela Berisha është banorja e fundit që la përfundimisht shtëpinë e “Big Brother VIP”. Që ditën e parë që hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo nisi me provokimet e saj ndaj banorëve. Ndërsa tani, pas daljes së saj nga reality show, ka reaguar për herë të parë në profilin e saj në “Instagram”.

Antonela ka falenderuar me radhë të gjithë ata që iu gjendën afër asaj. Falenderim të posaçëm ajo ka bërë për produksionin dhe në veçanti për Arbanën.

Ajo gjithashtu ka falenderuar të gjithë ata persona të cilët e kanë mbështetur dhe e kanë kuptuar në të gjithë rrugëtimin e saj.

Antonela u eliminua një javë pas debatit të fortë me këngëtaren e njohur, Big Mama.

-640-0-61cd80d9885f9.png

Article Logic
Execution time: 0.0031230449676514