INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
LOREDANA relaksohet në vaskë, por kush është mashkulli pranë saj?! [FOTO]

LOREDANA relaksohet në vaskë, por kush është mashkulli pranë saj?! [FOTO]

Publikuar më: 20:33 09-12-2019

Loredana dhe Mozzik prej disa kohësh kanë vendosur t’i japin fund martesës së tyre, nga ku kanë nisur edhe procedurat e divorcit. Ata janë shprehur se do ruajnë një raport të mirë me njëri-tjetrin për hir të vajzës së tyre Hana. Së fundmi, Loredana ka postuar në “Instastory” një foto të sajën në një vaskë me shkumë dhe një mashkull që është ulur më kuriz pranë këngëtares. Fytyra e këtij personi nuk është zbuluar dhe të gjithë fansat kanë filluar të bëhen kuriozë se kush është ky mashkull misterioz.

OLC.jpg

LCO.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0071799755096436