INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Morën vendimin DRASTIK pas SKANDALIT, tani Loredana dhe Mozzik ndërrojnë mendje, ja ç’kanë bërë! [FOTO]

Morën vendimin DRASTIK pas SKANDALIT, tani Loredana dhe Mozzik ndërrojnë mendje, ja ç’kanë bërë! [FOTO]

Publikuar më: 12:19 16-07-2019

Prej disa javësh në media po shkruhet për Loredana Zefin dhe skemën e mashtrimit që thuhet se ajo ka bërë ndaj një çifti zvicerian. Çdo ditë dalin fakte të reja lidhur me ngjarjen dhe mbi këngëtaren vazhdojnë të rëndojnë akuzat e rënda. E gjithë kjo situatë nga ndikuar edhe në karrierën e këngëtares, e cila pak kohë më parë njoftoi se do të anulonte koncertet e planifikuara për këtë verë.

Por duket se gjërat po marrin drejtim dhe këngëtarja i është rikthyer tregut muzikor, së fundmi mësohet se ajo do të rinisë koncertet e saj. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë reperët, majd ne këtë tur muzikor në Ballkan, Mozzik dhe Loredana do të shoqërohen edhe nga Getinjo.

balkan.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0056478977203369
    array(1) { ["section"]=> string(104) "moren-vendimin-drastik-pas-skandalit-tani-loredana-dhe-mozzik-nderrojne-mendje-ja-c-kane-bere-foto-98705" }