INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Leku letër! TAYNA i bën vetes dhuratën super luksoze [FOTO]

Leku letër! TAYNA i bën vetes dhuratën super luksoze [FOTO]

Publikuar më: 20:31 09-12-2019

Tayna është një nga këngëtaret më të paguara në Shqipëri. Prej disa vitesh ajo është shndërruar në reperen më të preferuar të shqiptarëve. Koncertet e saj si brenda dhe jashtë vendit kanë qenë të shumta dhe normalisht ka fituar të ardhura të mira. Së fundmi ajo ka vendosur t’i bëjë një dhuratë vetës për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri. Tayna ka blerë një automjet luksoz “BMV X6” dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Edhe njo?? #gifttomyself Ahead of time 2020??

A post shared by Tayna (@tayna) on

Article Logic
Execution time: 0.0033700466156006