INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Loredana e çon Hanën të bëjë atë që pëlqen i ati, shihni si reagon Mozzik! [FOTO]

Loredana e çon Hanën të bëjë atë që pëlqen i ati, shihni si reagon Mozzik! [FOTO]

Publikuar më: 14:25 24-08-2020

Pasi konfirmuan zyrtarisht ndarjen e tyre, Loredana thuhet se u hodh në krahët e reperit gjerman, KMN Zuna. Edhe pse dyshja nuk e pranoi asnjëherë këtë gjë, faktet në rrjetet sociale shpesh vërtetonin të kundërtën. Së fundmi Loredana, ose siç i thërrasin fansat: Lori, ka postuar disa foto video dhe ajo çfarë bie në sy, është një unazë në gishtin e fejesës. (lexo ketu)

Nuk e dimë se sa e vërtetë është kjo, por rrjeti është “çmendur”.

Megjithatë në profilin e Hanës, vajzës së tyre, në Instagram janë postuar disa foto kaq të ëmbla që na shkrinë zemrat, të shoqëruara me mbishkrimin:

“Dola për një shëtitje/hiking të shkurtër”.

20200823_232437.jpg

 

Sigurisht që fotot janë postuar nga Loredana, e cila e ka çuar vajzën të bëjë atë që Mozzik pëlqen shumë, pikërisht shëtitjet dhe ngjitjet në mal.

Pikërisht diçitura i ka lënë përshtypje Mozzik, i cila i ka lënë edhe një koment me të qeshura edhe disa puthje.

Kur bëhet fjalë për Hanën ata i harrojnë të gjitha pakënaqësitë.

Article Logic
Execution time: 0.004040002822876