INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lidhja me Beartin ishte toksike?! Nga depresioni tek fitimet monetare sot, Tea i rrëfen të gjitha!

Lidhja me Beartin ishte toksike?! Nga depresioni tek fitimet monetare sot, Tea i rrëfen të gjitha!

Publikuar më: 13:30 12-06-2021

Tea Trifoni ka dhënë disa përgjigje të shkurtëra por që thonë shumë.

E ftuar në “60 seconda” ajo u pyet se sa lidhje toksike ka pasur dhe Tea u përgjigj “Një” padyshim duke hedhur kunja tek Bearti dhe lidhja me të.

Mes tjerash Tea ka treguar se ka përjetuar depresion ndërsa fobi ka nga humbja e njerëzve të dashur.

Tea tha se nuk flet me asnjëri nga djemt e programit dhe se së shpejti do ta shohim pjesë të skenës muzikore.

Gjithashtu zbuloi se po fiton goxha mirë nga Instagrami ndërsa nga e kaluara tregoj dashurinë e saj të madhe të fëmijërisë, e që është Justin Bieber.

Article Logic
Execution time: 0.0042510032653809