INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Leku letër! Era Istrefi vishet nga koka te këmbët me dollarë në Dubai, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e saj, mësojeni tani! [FOTO]

Leku letër! Era Istrefi vishet nga koka te këmbët me dollarë në Dubai, por nuk do ta besoni sa ka kushtuar veshja e saj, mësojeni tani! [FOTO]

Publikuar më: 11:49 29-04-2018

Era Istrefi si një “thes me dollarë”!

Këngëtarja e talentuar shqiptare ka performuar në Dubai këtë fundjavë, në një skenë ku është ngjitur për herë të parë.  Bukuroshja shqiptare kishte menduar çdo detaj të performancës përfshi këtu edhe veshjen. Era ka harxhuar 2 mijë euro për kombinimin më të veçantë që kemi parë ndonjëherë.

stere.png

E veshur nga koka te këmbët me dollarë, ajo shkruan: “Dukem si thes me dollarë”. Në fakt veshja e Erës është “Balenciaga” dhe xhaketa që ka veshur kushton rreth 995 euro, ndërsa çizmet 1095 euro.

er.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036089420318604