INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U perplas online me motrën e Encës, Dasara: Më e vyshkur se unë! [VIDEO]

U perplas online me motrën e Encës, Dasara: Më e vyshkur se unë! [VIDEO]

Publikuar më: 13:12 29-04-2018

Gazetarja Dasara Karaiskaj ishte e ftuara e radhës e moderatorit Ermal Peçi në programin e fundjavës ‘Një kat më lart’. Një koment i saj për një nga story-et e Encës nxiti që e motra e këngëtarës të replikonte me Dasarën. Në program, Dasara i tha Ermalit se po të mos ishte për të dhe ftesën e tij ajo kurrë nuk do fliste më për këtë përplasje por nuk rezervohet kur thotë:

‘Mendoj se nuk ka vlerë. Nuk e dija që motra e Encës ishte karnaval. Madje goxha më e vyshkur. Nuk besoj se ka më vlerë. Ekrani e ka humbur funksionin e tij, mediat online. Normal që do më bënte përshtypje deklarata e saj që kur bëntë seks përmendte emrin e saj. S’ështe normale. Si një pjeshke e ‘vyshkur’ që jam nuk përmend emrin tim gjatë seksit’.

LAJMI_1_BRENDA.jpg

Duke e përmendur fjalën që e atakoi motra e Ences, e ‘vyshkur’ Ermali i thotë më shaka se nuk i paska dal inati me të, pavarësisht se me të qeshura Dasara përgjigjet në mënyren e saj

‘20 Ermali… 30 eh… po 40!! E kemi me provë (qesh). Unë jëtoj mirë me moshën time’.

A e ngacmoi enkas Encën Dasara për ti bërë vetës dhe emisionit të saj një reklamë të shtuar? Pse iu përgjigj ajo duke përmendur bashkëshortin e saj? Zbuloni përgjigjet pas minutës së 3-të të intervistës.

Article Logic
Execution time: 0.004951000213623