INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lë me gisht në gojë dhe Cardi B! Ana Gjebrea qenka super e talentuar në rep [VIDEO]

Lë me gisht në gojë dhe Cardi B! Ana Gjebrea qenka super e talentuar në rep [VIDEO]

Publikuar më: 09:59 05-08-2019

Moderatori dhe këngëtari i njohur Ardit Gjebrea ka treguar gjithmonë që ka një marrëdhënie shumë të veçantë me të bijën Anna.

Anna është bërë shumë e njohur për publikun shqiptar dhe që tani ka fituar fansat e saj.

Vogëlushja siç ka treguar është shumë e interesuar për muzikën dhe madje ka bërë kohë më parë dhe një bashkëpunim me të atin.

Por ndryshe nga Arditi, Anna pëlqen më shumë rrymën e repit dhe këtë gjë e ka treguar në një video të publikuar së fundmi.

Ka qenë Arditi ai që ka publikuar një video ku shihet Anna duke kënduar një këngë rep të reperes së famshme Cardi B, ndërkohë që në pjesën tjetër të videos shihet edhe vetë Cardi duke kënduar.

Article Logic
Execution time: 0.003899097442627