INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lajme të mira për fansat e 'The Simpsons'! Tani do të vijë filmi i dytë [FOTO]

Lajme të mira për fansat e 'The Simpsons'! Tani do të vijë filmi i dytë [FOTO]

Publikuar më: 14:37 13-09-2019

Producentët e “The Simpsons” kanë nisur bisedimet me Disney për të realizuar vazhdimin e filmit të vitit 2007.

Tani, në prag të fillimit të sezonit të tij të 31-të, seriali i dashur është bërë një element kryesor i komedisë amerikane dhe nuk është më thjesht një program televiziv i animuar.

Përmes blerjes së saj të fundit të filmave dhe aseteve të Fox, Disney tani është bërë pronar i “The Simpsons”.

Projekti është në hapat e para dhe ende nuk ka detaje të mëtejshme rreth këtij filmi.

wfewaeerf.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0082089900970459