INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lajme të mira! Moti me diell ''flakë''...

Lajme të mira! Moti me diell ''flakë''...

Publikuar më: 10:19 20-12-2018

Moti këtë të enjte do të jetë disi më i "butë". Ai do të jetë me kthjellime dhe diell në orët e para të ditës dhe shtim të vranësirave mesatare deri në të dendura në orët e pasdites. Era do të jetë me drejtim Juglindje(SE) me shpejtësi 15 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 5 ballë me lartësi vale 2,2 në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat malore -6/6°C
Zonat e ulëta 1/14°C
Zonat bregdetare 6/16°C

Article Logic
Execution time: 0.0030748844146729