INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Të interesuar për motin? Mësoni si do jetë këtë të hënë...

Të interesuar për motin? Mësoni si do jetë këtë të hënë...

Publikuar më: 10:58 12-11-2018

Moti përgjatë gjithë vjeshtës na ka surprizuar. Edhe muaji nëntor ka shënuar temperatura shumë më të larta se norma. Sipas sinoptikanëve kjo e hënë do të vijojë me diell, por do të shoqërohet dhe me mjegull në orët e para të ditës përgjatë luginave. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi 6 m/sek në bregdet.

Ja sa do të jenë temperaturat minimale dhe maksimale:

Zonat malore 4/17°C
Zonat e ulëta 4/22°C
Zonat bregdetare 12/22°C

Article Logic
Execution time: 0.0037519931793213