INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kush tjetër ka guximin e Simon Cowell? Bën shëtitje me bashkëshorten dhe ish-të dashurën

Kush tjetër ka guximin e Simon Cowell? Bën shëtitje me bashkëshorten dhe ish-të dashurën

Publikuar më: 16:08 10-07-2018

Zakonisht mardhëniet mes ish-ave dihet që nuk janë dhe aq të mira, madje mëritë mund të zgjasin për vite me radhë. 

Por nuk është ky rasti i Simmon Cowell. Producenti dhe krijuesi i X Factor, ka dale në atë që duket një shëtitje shumë të qetë dhe miqësore me bashkëshorten dhe ish-të dashurën e tij.

Bashkë me ta janë dhe fëmijët e tyre të cilët luajnë së bashku teksa Simon dhe dy prej grave të jetës së tij bisedojnë dhe kalojnë një kohë kaq të mire me njëri-tjetrin.

simon_1.jpg

simon_4.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0044550895690918