INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ish-anëtari i One Direction rikthehet në X Factor si…

Ish-anëtari i One Direction rikthehet në X Factor si…

Publikuar më: 19:12 10-07-2018

Një prej anëtarëve të One direction do të ketë mundësinë të rikthehet në produksionin që i dha kësaj bande famë botërore.

Përkrahë Simon Cowell, Robbie Williams dhe gruas së tij Ayda Field, do të jetë pjesë e katërshes së mentorëve dhe Louis Tomlinson.

Duke qenë se Louis e njeh tashmëproduksionin dhe është pjesë e familjes së madhe të X Factor , nënshkrimi i kontratës së tij po pritet me shumë entuziazëm.

 

Article Logic
Execution time: 0.002899169921875