INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kur djali i Çiljetës dhe Jonida Maliqit bëhen bashkë bëjnë ‘’hatanë’’ [FOTO]

Kur djali i Çiljetës dhe Jonida Maliqit bëhen bashkë bëjnë ‘’hatanë’’ [FOTO]

Publikuar më: 22:28 20-10-2017

Ata janë dy ndër fëmijët më të pëlqyer të personazheve VIP të showbiz-it shqiptar...

Një mami fashioniste dhe një mami seks-simbol për 13 vite janë mama të dy fëmijve shumë të dashur dhe të pëlqyer te publikut. Por kur dyshja e vogëlushve bëhen bashkë shihet se nuk ka gjë që mund t’i ndalë së bëri qejf. Fernando dhe Dani shihen shumë të lumtur teksa luajnë së bashku por teksa shohim çunat kuptojmë se dy këngëtaret e njohura, Çiljeta dhe Jonida kanë një miqësi vërtet të mirë me njëra-tjetrën./intv.al/

22690100_10210787586141343_1756259407_o.jpg

22710107_1093722454091802_1092344240_n.jpg

22685190_1093722444091803_2066862654_n.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0077469348907471