INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Këto janë lidhjet e dashurisë së Capital T me vajzat VIP shqiptare [VIDEO]

Këto janë lidhjet e dashurisë së Capital T me vajzat VIP shqiptare [VIDEO]

Publikuar më: 21:48 14-12-2017

Njihuni me historitë e dashurisë së Capital T...

Tashmë të gjithë jemi mësuar me fjalët se Capital T është një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe të suksesshem dhe vërtet  këtë e ka vërtetuar koha. Në median online gjithmonë shkruhet për të dhe lidhjet e tij me vajza VIP shqiptare, lidhje këto të cilat shumë nga publiku nuk i mban mend mirë ose nuk i kanë ditur këto lidhje, shkruan intv.al. Në emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani u fol për disa nga lidhjet e Kapos. Dhe në videon më poshtë në minutën 16:51 mund të shihni lidhjet e dashurisë së reperit./intv.al/

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0092959403991699