INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Kostumet dhe transformimet më të komentuara të Holloween. Duke filluar me Kim K deri tek Dua Lipa [VIDEO]

Kostumet dhe transformimet më të komentuara të Holloween. Duke filluar me Kim K deri tek Dua Lipa [VIDEO]

Publikuar më: 22:53 01-11-2017

Nga Kim K deri tek Rita Ora dhe Dua Lipa…

Ky Halloween ka qenë plot surpriza dhe shumë artistë na kanë habitur me veshjet e tyre. Disa vajza të showbiz-it shqiptar të cilat nuk i mendonim ndonjëherë që do zhvisheshin e bënë, disa të tjerë preferuan të qendronin në shtratin e tyre ndërsa disa të tjerë festuan me shoqerinë duke veshur kostumet. Në emsionin Fun Day me moderatore Fatma Methasani u fol për personazhet VIP shqipare dhe ata të huaj, të cilet kishin zgjedhur kostumet dhe transformimet më të komentuara ndër vite. Për kë bëhet fjalë dhe sesi janë transformuar ata i shihni në videon më poshtë në minutën 10:48./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0037579536437988