INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Komentuesja e kritikon për gjoksin, Aulona Musta i jep përgjigje epike duke e lënë me gisht në gojë [FOTO]

Komentuesja e kritikon për gjoksin, Aulona Musta i jep përgjigje epike duke e lënë me gisht në gojë [FOTO]

Publikuar më: 10:16 17-07-2019

Aulona Musta është një nga gazetaret më të njohura e më të komentuara që flet gjithnjë pa dorashka dhe thumbon personazhet e famshëm të shoëbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në Instagram ku publikon foto e video të ndryshe nga përditshmëria e saj dhe jo rrallë herë ndodh që kapet me fansat.

Së fundmi, Aulona ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit, të cilën e kanë kritikuar për gjoksin e saj.

Një ndjekëse e ka pyetur:

“Ku i ke c*cat?”- ka shkruar komentuesja.

Aulona nuk ka nguruar fare dhe nuk i’a ka përtuar duke i kthyer një koment epik.

“I harrova aty ku ke harruar edhe ti trurin!”- i është përgjigjur e nervozuar moderatorja, ndërsa komentuesja nuk është ndalur me kaq.

hjckjl.jpg

“Na na une bera pyetje sepse duket qe nuk ke fare domethene eshte e dukshme dhe nuk do ndonje filozofi per ta zbuluar kete ... ndersa ti nuk e di a rri truri im aty apo jo kshuqe delete and reply pak me ndryshe”- i shkruan sërish komentuesja, por Aulona ka preferuar ta injorojë duke mos ju përgjigjur më.

jcyklnh.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035021305084229