INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Anëtari i 5-të i jurisë në ''Kënga Magjike'' do të jetë ky emër shumë i njohur për ju, por ndoshta s’ju ka shkuar në mendje! [FOTO]

Anëtari i 5-të i jurisë në ''Kënga Magjike'' do të jetë ky emër shumë i njohur për ju, por ndoshta s’ju ka shkuar në mendje! [FOTO]

Publikuar më: 10:28 17-07-2019

“Kënga Magjike” e këtij viti do të vijë me shumë ndryshime, të paktën kështu ka paralajmëruar Ardit Gjebra në klipin prezantues të festivalit që do të zhvillohet si gjithmonë në vjeshtën e këtij viti.

Por përveç ndryshimeve ndoshta në pjesmarrje dhe në votim, që do ti kuptojmë më shumë kur të afrojnë datat për nisjen e kompeticionit muzikor, të reja ka dhe në përbërjen e jurisë së “Neë Artist”.

Indeksonline na ka treguar deri më tani se janë konfirmuar Armend Rexhepagiqi, Arben Skënderi, Jonida Maliqi dhe Dalina Buzi. Ndërkohë burime ekskluzive për News31.al tregojnë se anëtari i pestë do të jetë Enkel Demi, duke mbyllur kështu jurinë që këtë vit, siç është shprehur dhe Gjebrea do të ketë rol më kryesor dhe më tepër vendimmarrje.

keng.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0032260417938232